Chciałam dobrze. Uwierzyłam bo ufałam. Znowu. Jestem naiwna.
Mimo wszystko to lepiej, że takie rzeczy wychodzą na wierzch. Budują ogólny obrys sytuacji i perspektywę obydwu stron, dzięki czemu łatwiej wyrobić własne zdanie. Wolę gorzką prawdę, niż słodkie kłamstwo.
Jeśli ktoś ma ochotę się na mnie wyżyć, to proszę bardzo.
Melanie
Usuń komentarz
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
Tayla
Usuń komentarz
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
Steaven Temples
Usuń komentarz
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
White Lady
Usuń komentarz
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
Anne Wells
Usuń komentarz
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?